www.akwarele.com

Galeria

Sklep

O nas

Linki

(c) AiW Kładź English version

ALWIK - Galeria Sztuki


Galeria Alwik (www.akwarele.com) to prywatna galeria sztuki prezentująca oryginalne prace Alicji i Wiesława Kładź. Są to głównie akwarele, grafiki i obrazy olejne.
Inspiracją dla nas jest piękno natury: kwiaty, łany zbóż, leśne polany, łąki, starorzecza, polne bezdroża - wszystko, gdzie "bije zielone serce przyrody"... W naszym malarstwie znalazły również odbicie dzieła tworzone ręką człowieka - stare zamki, kościoły, kamieniczki, a także wiejskie chatki.
Niektóre z naszych prac powstały na szczególną prośbę osób, które chciały "ocalić od zapomnienia" miejsca, gdzie się urodziły, dorastały i przeżyły wiele szczęśliwych chwil. Aby je odtworzyć, wystarczy nam tylko dobra fotografia ...

Życzymy miłej "wędrówki"!

Jeśli interesuje Cię jakaś praca, lub masz specjalne życzenie, można się z nami skontaktować:


Z powodu bezprawnego wykorzystywania naszych akwarel dodaliśmy na nich napis www.akwarele.com i zablokowaliśmy cześć opcji służących do kopiowania obrazków. Przypominamy, że wszystkie obrazki są chronione prawem i jeśli chcą je Państwo wykorzystać na swojej stronie należy się z nami skontaktować. Drukowanie i sprzedaż obrazków jest pogwałceniem ustawy o prawach autorskich i podlega pod kodeks karny. Z góry dziękujemy za informacje o takich naruszeniach naszych praw autorskich.